KONST / Litografier / Färglitografi 16002034
nr 1600 2034
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 2000, Gröna Lund. Färglitografi, bildmått: 36x44 cm, yttermått inklusive ram: 69x76 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:26:41
25/2 19:54:30
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö